Beklenen Xiaomi Mi 10 SE’den Kötü Haber Maalesef Geldi

Beklenen Xiaomi Mi 10 ve Mi 10 Pro’nun piyasaya sürülmesiyle gözler daha küçük ekranlı modele çevrilmiş durumdaydı. Ancak görünüşe göre Mi 10 SE ile ilgili beklentiler maalesef karşılık bulamayacak.

Çoğu kullanıcı, beklenen Xiaomi 10 ve Mi 10 Pro’nun çıkmasıyla birlikte yeni daha küçük bir versiyonunun piyasaya çıkmasını beklemeye başlamıştı.

Maalesef görünen o ki çoğu kullanıcının bu beklentisi karşılanmayacak gibi duruyor. Yazılım departmanı başkanı Zhang Guoquan, sosyal medyadan yaptığı açıklamada bu konuya bir açıklık getirdi. Mi 10 SE konusu açıklığa kavuştu.

Daha önceleri Mİ 10 SE modelinin çıkmayacağı hakkında haberler ortaya atılmıştı. Xiaomi fanları ise Mİ 8 SE ve Mİ 9 SE’nin halefi olarak Mİ 10 SE’nin piyasaya çıkacağından eminlerdi.

Maalesef Beklenen Xiaomi Mİ SE Serisi Artık Devam Etmeyecek

Bu konuda Xiaomi yazılım departmanı başkanı olan Zhang Guoquan, Weibo’daki bir takipçisinin sosyal medyada sorduğu soruya “Xiaomi Mi SE serisinin devamı olmayacak” şeklinde bir yanıt verdi.

Şirketin üst düzey yöneticileri arasında yer alan Wang Teng Thomas, geçtiğimiz yıl Mi 9 SE modelinin devamının olmayacağı yönünde bir açıklamada bulunmuştu.

Bu açıklamadan sonra ise Xiaomi başkanı Lin Bin, Mi 9 SE cihazının küçük ekran ile ve uygun bir fiyata sahip olacak modellerinin gelebileceğini doğruladı.

Bu haber hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtip bizim ile paylaşabilirsiniz.

Kaynak