Black Shark 3 Pro, AnTuTu’da 620 Bin Puan Alarak Rekor Kırdı

Xiaomi‘nin oyun telefonu ürettiği alt markası Black Shark, son derece popüler olan yeni oyun telefonu modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Black Shark 3 ve Black Shark 3 Pro isimleriyle tanıtılacak olan modeller Qualcomm’un en yeni yonga seti olan Snapdragon 865 ile gelecek. Bunun yanında marka ürün gamında ilk defa bu telefonda 5G bağlantı özelliğini sunuyor olacak.

Black Shark modellerinin her zaman oldukça güçlü modeller olduğu biliniyor ve yeni tanıtılacak modelin de bundan bir farkı olmayacak. Bu konuda kafanızda herhangi bir soru işareti varsa, Black Shark 3 Pro modelinin AnTuTu puanı çevrimiçi olarak paylaşıldı. Modelin skoru oldukça yüksek bu yüzden akıllardaki soru işaretlerini siliyor.

Oyun telefonunun toplam puanının ekran görüntüsü, Black Shark’ın CEO’su tarafından resmi Weibo sayfasında paylaşıldı. Cihaz blackshark SHARK MBU-A0 ismiyle tanımlanmış. Black Shark 3 Pro modeli baz modelle aynı zamanda tanıtılacak ve 5G destekleyecek. Cihaz AnTuTu testinde 620.952 puan aldı. Bu puan, platformdaki herhangi bir telefon tarafından şu ana kadar kaydedilen en yüksek puan olma başarısını elde etmiş durumda. Bu rekordan önce iQOO 3 modeli 597.583 puan ile en tepedeyken, ASUS ROG Phone 2 modeli 507.051 puanla ikinci sırada yer alıyordu. Ancak görünen o ki Black Shark bu modelleri kolayca sollayıp geçmiş.

Bu muazzam AnTuTu puanlarına sahip olan bu üç modelin de bir oyun telefonu olduğunu belirtmekte fayda var. iQOO 3 ve Black Shark 3 serisi, Galaxy S20 ve Mi 10 gibi diğer amiral gemisi modeller ile aynı yonga setine sahip olsa da, oyun telefonlarında performans daha yüksek olabiliyor. Black Shark 3 Pro’nun 620 binlik bu skoru gerçekten inanılmaz.

Black Shark 3 serisi 3 Mart’ta tanıtılacak. Tanıtım gerçekleştikten sonra fiyat ve özellik bilgilendirmesini sitemizden yapacağız.

Bu haber hakkındaki düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak