Black Shark 4 Modeli, Google Play Console’da Ortaya Çıktı

Xiaomi, yeni oyun odaklı akıllı telefon modeli üzerinde çalışıyor. Black Shark 4 olarak isimlendirilecek olan akıllı telefon modeli, Google Play Console’da göründü. Akıllı telefonun kod adı “Kaiser” olarak belirlendi. Belirlenen kod adı, Almanca’da kullanılan imparator sözcüğüdür.

Bununla birlikte cihazın 8GB RAM ile birlikte geleceğini görüyoruz. 8GB RAM ile geleceğini belirttiğimiz cihaz, Android 11 işletim sistemine sahip olacak. Ayrıca Xiaomi’nin bu cihaza özel geliştirdiği arayüz de ön yüklü olarak gelecek. Ortaya çıkan liste, sadece bunlarla da sınırlı kalmadı. Listede farklı özellikler de gün yüzüne çıktı.

Black Shark 4’ün 20:9 en boy oranına sahip bir ekrana sahip olacağını öğrendik. Aynı zamanda bu ekran Full HD+ çözünürlüğünde olacak. Bununla birlikte listede garip bir hata bulunuyor. Yaklaşık 800 bin AnTuTu puanı elde eden cihazın işlemcisi Snapdragon 835 olarak belirtiliyor.

Bilmeyenler için bu işlemcinin birkaç sene öncenin işlemcisi olduğunu söylemekte fayda var. Bu nedenle bu işlemcinin kesinlikle yanlış yazıldığını söyleyebiliriz. Akıllı telefon, gücünü Qualcomm’un 5G destekli amiral gemisi Snpadragon 888 yonga setinden alacak. Bununla birlikte 4.500mAh kapasiteli batarya ve 120W hızlı şarj desteği cihazın öne çıkan diğer özellikleri olacak.

Şimdilik Black Shark 4 hakkında bildiklerimiz bu kadar. Umarız ki ilerleyen günlerde daha fazla bilgiye sahip oluruz. Bununla birlikte yeni bilgiler elde ettikçe her zamanki gibi Teknobuk.com üzerinden sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

“Black Shark 4 Modeli, Google Play Console’da Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak