Black Shark 4 Oyun Telefonunun Arka Tasarımı Ortaya Çıktı

Xiaomi destekli oyun odaklı akıllı telefon üreticisi Black Shark, 23 Mart tarihinde yeni nesil modelini piyasaya sürmek için hazırlanmaktadır. Bununla birlikte Çinli şirket, oyuncu Peng Yuchang’ın yeni “Marka Elçisi” olduğunu duyurdu. Aynı zamanda bu duyuru için paylaşılan görsel ile birlikte Black Shark 4 oyun telefonunun arka tasarımı da ortaya çıktı.

Şirket, açıklamayı resmi Weibo üzerinden yaptı. Bununla birlikte Peng Yuchang’ın yaklaşmakta olan Black Shark 4’ü elinde tuttuğunu gösteren bir poster paylaşıldı. Akıllı telefonun arka bölümünde büyük bir “X” deseninin yer aldığını görmekteyiz. Ayrıca bu tasarımın ağırlıklı olarak siyah renk düzenine sahip olduğunu belirtebiliriz.

Buna ek olarak telefonun arka bölümünde yatay olarak konumlandırılmış olan bir kamera modülü yer alıyor. Bu modül içerisinde üçlü sensörlü kamera kurulumu ve LED flaş bulunmaktadır. Şirketin Black Shark 4 ve 4 Pro isimleriyle iki farklı model piyasaya sürmesi bekleniyor. Bu modellerin her ikisinin de 144Hz yenileme hızına sahip 6,67 inç boyutunda bir ekran ile geleceği söylenmektedir.

Bununla birlikte muhtemelen standart modelin ekranı Full HD+ çözünürlük ile sunulacaktır. Aynı zamanda Pro modelin ise Quad HD+ çözünürlüğünde bir ekrana sahip olması beklenmektedir. Ancak bu konuda resmi bir bilgiye sahip değiliz. Ayrıca standart modelde Snapdragon 870, Pro modelde ise Snapdragon 888 yonga setinin yer alacağı belirtilmektedir.

Serinin en güçlü üyesi, 18GB RAM ile birlikte gelebilir. Bu seriye rakip olarak tanıtılan diğer markaların modellerinde de bu bellek miktarını zaten görmüştük. Bununla birlikte standart modelde 48MP, Pro modelde ise 108MP birincil arka kamera göreceğiz. Ayrıca bu modellerin 120W hızlı şarj destekli ve 4.500mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacağı söylenmektedir.

“Black Shark 4 Oyun Telefonunun Arka Tasarımı Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak