Cephe Kaplamada Köşk Yapı Kalitesi!

2003 yılından beri sektörde aktif bir şekilde hizmet veren Köşk yapı cephe kaplama ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor! Faaliyetlerine başladığı günden bu yana artan büyüme ivmesiyle 200 dönümlük son teknoloji üretim yapma kapasitesine erişmiştir. Arnavutköy, İstanbul merkezli hizmet veren Köşk Yapı sahip olduğu CNC makinalar, otomasyon üretim sistemi ve deneyimli teknik ekibiyle tasarım aşamasından başlayarak teslim ettiği işlerle tüm projelerinizi gerçek kılıyor.

 Dünya standartlarındaki işlerini, sahip oldukları sertifikalar ile de taçlandırıyorlar. İSO 9001: Kalite Yönetim Sistemi, İSO 10002: Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, İSO 14001: Çevre Yönetim Sistemi, İSO 18001: İş Sağlığı ve İş Güvenliği sertifikalarına sahiplerdir. Bu sertifikalara ek olarak her yıl düzenli olarak “Fabrika Üretim Kontrol Muayenesi” sertifikasını da almaktadırlar.

 Köşk Yapı Kalitesiyle Cephe Kaplama Uygulamaları

 Silikon cephe (strüktüel),aliminyum kompozit cephe, kapaklı ve yarı kapaklı cephe, compact laminant, transparan cephe (planer), perfore kaplama, mesh cephe, seramik cephe, terra cota kaplama, cam cephe, dış cephe kaplama, giydirme cephe, panel cephe ve sinterflex gibi tüm cephe kaplama uygulamalarını gerçekleştirmektedirler. Tüm bu uygulamaların yanı sıra kedi yürüme yolu, skylight çatı, güneş kırıcı gibi alnernatif hizmetler de vermektedirler. Üstelik size uygun cephe kaplamasını bulabilmeniz için bireysel danışma hizmeti de sunuyorlar. 52 adet bitmiş projeyi referans almak için web sitelerini inceleyebilirsiniz.

 Önemli Tüyolar

 Dış cephe yapılacak olan yeni yapıların dış duvar yüzeyleri basınçlı suyla temizlenmeli, eski yapıların dış yüzeyleri ise toz, kir gibi tüm yabancı maddelerden arındırılmalıdır. Isı yalıtımı yapılacak ise ortam sıcaklığı +5 derece ila +30 derece arasında olmalıdır. Isı yalıtımından önce ısı yalıtım levhasını yapıştırma harcı uygulanır. Isı yalıtım levhası yapıştırıldıktan 24 saat sonra cephe kaplama işlemine başlanabilir.

 İlk kat sıva tüm yüzeyleri kaplayacak şekilde çelik mala yardımı ile atılmalıdır. Harç kurumadan donatı filesini harcın içine dengeli olacak şekilde yerleştirin ve ikinci kat sıvayı uygulayın. Son dekoratif kaplama katı için ise 6 ila 7 gün beklemeniz gerekmektedir. Neyse ki tüm bu işlemleri Köşk Yapı sizler için gerçekleştiriyor.