ÇiçekSepeti Uygulaması ile Uygun Fiyatlı Ürün Satın Alma Yöntemi

ÇiçekSepeti’nin yüz binlerce ürün alternatifini kolayca inceleyip en uygun fiyatlarla satın almak için ÇiçekSepeti mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Çeşitli kampanya dönemleri ve özel günler için hazırlanan indirimler sayesinde en uygun fiyatlarla ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri satın alabilirsiniz.

ÇiçekSepeti.com’dan indirimli ürün satın almanın en pratik yöntemi, ÇiçekSepeti mobil uygulamasını indirip uygulamadan gelen bildirimleri takip etmektir. Cep telefonu veya tablet cihazlarınız üzerinden kullanabileceğiniz ÇiçekSepeti App ile ÇiçekSepeti’nin tüm indirimlerinden haberdar olabilir, çeşitli ödeme yöntemlerinden dilediğinizi tercih ederek en uygun fiyatlı ürünleri kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Android veya iOS işletim sistemine sahip tüm cep telefonu ve tabletler için uyumlu olan ÇiçekSepeti App sayesinde kampanyalar hakkında daha başlamadan bilgi sahibi olursunuz ve hiçbir indirimi kaçırmazsınız. ÇiçekSepeti mobil uygulaması ile uygun fiyatlı ürün satın almak için tek yapmanız gereken ÇiçekSepeti mobil uygulamasını indirip bildirim ayarları açmak. Kampanyalar daha başlamadan günler öncesinde sizi haberdar eden ÇiçekSepeti mobil uygulaması sayesinde tüm indirimlerden ilk siz haberdar olabilirsiniz. ÇiçekSepeti App ile güne özel olarak hazırlanan ekstra indirimli ürünleri herkesten önce inceleyebilir ve en uygun fiyattan satın alabilirsiniz.

Uygulamayı şimdi store’dan indirebilirsiniz:

ÇiçekSepeti’nin her ay en favori ürünler içerisinden seçtiği ürünler ile hazırladığı Var Var kampanya indirimlerini mobil uygulama ile takip edebilir, satın almak istediğiniz tüm ürünleri kapınıza teslim edilecek şekilde oturduğunuz yerden sipariş verebilirsiniz. ÇiçekSepeti Var Var indirimleri sayesinde satın almak istediğiniz tüm ürünleri başka yerde bulamayacağınız fiyatlar ile sipariş verebilir, uygun fiyatlı alışveriş imkanından faydalanabilirsiniz.

Her güne özel olarak hazırlanan ve yenilenen ürünlerle oluşturulan günün fırsatlarını değerlendirerek çeşitli ek indirimler ile en uygun fiyatlı ürünleri bulabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını inceleyebilir, ürün detaylarını ve tahmini teslim tarihlerini değerlendirerek sepetinize ekleyebilirsiniz.