Darıca Arçelik Servis 7-24 Hizmetinizde


“Yaşam İçin Teknoloji” sloganıyla yola çıkan Arçelik firması, sektörde uzun yıllardır verdiği kaliteli, yenilikçi ve yaşam kalitesini arttıran çözümleri ile tüketicilerin güvenli tercih ettiği önemli markalar arasında yer almaktadır. Sektörde kazandığı başarıları her geçen gün arttırmayı hedefleyen Arçelik, hem bireysel kullanımlar, hem de kurumsal işletmeler için geliştirdiği, çok geniş bir ürün portföyü ile karşımıza çıkmaktadır. Arçelik, geliştirdiği teknoloji harikası ürünleri, günlük yaşamda rahatlık ve kaliteyi tüm keyfiyle yaşamaları için tüketicilere sunmaktadır.

Servis hizmetleri alanında emin adımlarla ilerleyen ve alanında en çok tercih edilen firmalar arasında ilk sıralarda yer almayı hedefleyen servisimiz, Arçelik Darıca Yetkili Servis hizmeti ile sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek adına aralıksız çalışmaktadır.

Arçelik markasına ait tüm ürünlerinizde, her türlü teknik destek için günün her anında bizlere ulaşabilirsiniz. 444 7 856 numaralı Arçelik telefon ile ulaşacağınız Çağrı Merkezimiz, haftanın her günü kesintisiz hizmet vermektedir.

Çağrı merkezimize ileteceğiniz tüm teknik destek talepleriniz özenle işleme alınmakta ve en kısa süre içerisinde, konusunda uzman personelimiz tarafından yaşadığınız sorunlara pratik ve kalıcı çözümler bulunmaktadır.

İstanbul Arçelik Servis hizmetimizde, en kaliteli ve en güvenli hizmeti, deneyimli kadromuzun özenli çalışmaları ile sizlere sunmaktayız. Teknik destek esnasında parça değişimi gerekmesi halinde, en kaliteli ürünlerin temini sağlanmaktadır. Tüm işçilik ve yedek parça değişimlerinde 1 yıl garanti sunmaktayız.