Elektronik Sigara Markaları ve Çeşitleri

Elektronik sigara, popüler bir tüketim alışkanlığı olduğundan dolayı farklı markalar tarafından da üretilmeye başlanmıştır. Günümüzde e sigara kullanıcılarının sayısında da önemli bir artış bulunmaktadır. Normal tütün ürünlerine farklı bir alternatif olan bu sigaranın farklı aromalara sahip olan çeşitleri de mevcuttur. Aynı zamanda bu ürünün bu denli popüler olması cihaz alternatifi açısından da önemlidir.

E- sigara markaları ve çeşitleri, bu ürünün ilk çıktığı döneme oranla bir hayli farklı alternatifler sunmaya başlamıştır. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de bu tip sigara çeşitlerinin sayısında önemli bir artış gözlemlenmiştir.

Elektronik Sigara Nedir?

Salt likit pod elektronik sigara olarak da bilinen bu ürünün günümüzde normal sigaranın yerine geçtiği söylenebilir. Öyle ki bu sigara çeşidinin normal tütün ürünlerinin bağımlılık oranını azaltmada da yardımcı olduğu iddia edilmektedir. Günümüzde pek çok sigara bağımlısı da artık bu tip son teknoloji sigara çeşitlerine yönelmeyi tercih etmiştir. Dünyada da bu alanda üretim yapan pek çok kaliteli e – sigara markası bulunmaktadır.

E – Sigaranın Başlıca Özellikleri

E – sigara, normal sigaraya oranla daha farklı özelliklere sahip olan bir üründür. Bu ürünün en temel özelliklerinin de başında kullanım şekli gelmektedir. Buna göre pek çok çeşidi bulunan e – sigara cihazlarının farklı kullanım şekilleri bulunabilir. Bu yüzden bu tip sigaralara başlamadan önce kullanım şekillerine bakılması faydalı olacaktır.

1-      Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır?

Tıpkı elektronik nargile gibi e – sigaranın da kendine has bir kullanım şekli bulunmaktadır. Buna göre de ilk önce cihazın içerisine arzu edilen türde likit nikotin içeren maddenin konulması gerekir. Cihaz da bu sıvı maddenin buhar haline gelmesini sağlayarak içime hazır hale getirecektir.

2-      E – Sigara Markaları ve Çeşitleri Nelerdir?

Voopoo elektronik sigara markasının yanında Smok, Juul, Geekvape ve Vaporesso gibi markalar da ön plana çıkmaktadır. Bu markaların tamamı dünya çapında satış pazarına sahiptir türkiyeden en büyük mağazası smok.net. Türkiye’de de bu e – sigara markalarının bulunması ve satın alınması mümkün kılınmaktadır. Bu sigara markaları, farklı tatlara ve aromalara sahip olan sigara üretimi de yapmaktadır.