Eviniz ve Aracınız için Magicbor Bitkisel Temizlik

Üstün özelliklere sahip olan Magicbor, lekeleri yüzeylerde kısa sürede etkili sonuçlar almanızı sağlar. Bu anlamda birçok kişi tarafında kullanılan ürün, bitkisel içeriklere sahiptir. Piyasada bulunan temizlik ürünlerinden farklı olan Magicbor leke çıkarıcı zararlı maddelere sahip olmadığı için kullanım sırasında insan sağlığı üzerinde olumsuz sonuçlara neden olmaz. %100 yerli üretimdir ve özellikle evlerde her bir yüzeyde gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Çok amaçlı bir temizlik sağlayan ürün; mermer, fayans, derz gibi yüzeylerde bulunan inatçı lekelerin herhangi bir zahmete girmeden kısa sürede çıkmasını olanaklı hale getirir. Ürün içerisinde yer alan maddeler; bitkisel reçine, himalaya tuzu özü, doğal gliserin, iyonize sudur. Magicbor sprey formundadır ve lekelerin üzerine püskürtme suretiyle kullanılır. Renksiz ve kokusuz olmakla birlikte evlerine bahar kokusu getirerek evleri hijyenin üst noktalarına taşır.

Magicbor kullananlar tarafından beğenilen ürün, oldukça uygun fiyatlar dahilinde satılmaktadır. Her bir leke için farklı ürün alınma sorununu çözen Magicbor leke çıkarıcı, ev ve araç içi temizliklerinde kısa sürede etkili sonuçlara ulaşılmasını mümkün kılar. Bu nedenle pek çok kişi tarafından tercih edilen ürün özelinde Magicbor yorumları olumludur. Sizler de ev ya da araç içi temizliği için etkili bir ürün istiyorsanız, Magicbor’u kullanabilir ve bu sayede zamandan tasarruf ederek kendinize vakit ayırabilirsiniz. Evlerdeki temizliği zevkli bir hale getiren ürün, bilinen en güçlü temizlik ürünüdür.