Heets Sigara

Elektronik sigara seçerken kaliteli, sağlam ve popüler olanı seçmelisiniz. Eğer kullanmıyor ve işlevsel olmayan kararlar alıyorsanız boşa para harcıyorsunuz demektir. Elektronik heets sigara zararlı etkilerini ortadan kaldırmak için dikkatsizce kullanılması insan sağlığı için tehlikeli olabilir. Hijyenik, steril ve reçeteli bir şekilde kullanılmalıdır. En sevdiğiniz renk ve bedeni seçerek güvenle kullanabilirsiniz. Ancak tercih edilen likit tercih edilmemelidir. Bu, tütüne duyarlılığınızı azaltmaz, ancak iştahınızı artırır.

Mide bulandırıcı likit aromaya geçiş yapmak doğru bir tercih olacaktır. Likitler Farklı aromalı likitler, elektronik sigaralardan çıkan buharlar nedeniyle nikotin içerir. Elektronik iqos sigara likit seçimi oldukça önemlidir. Sigara likiti seçerken likitin kalitesine, orijinalliğine, kimyasallarına ve nikotin düzeyine dikkat etmeli ve güvenilir bir yerden almalısınız.

Elektronik sigara enjektörü kullanım yoğunluğuna göre haftada bir ya da iki haftada bir değiştirilmelidir. Ancak cihazınıza yeni bir enjektör için profesyonel yardım almalısınız. Mevcut enjektörünüzü iyice temizlemezseniz e-sigaranızdan uzaklaşabilirsiniz. Atomik ateşleyiciler yanar ve koku yayar. Araç kullanırken elektronik sigara kullanmamak daha iyidir. Çok fazla nikotin almaktan kaçının. Aynı sıvıyı kullanmaya devam etmeyin.

E-sigara deneyiminin en önemli parçalarından biri de e-sigara bataryasıdır. Pil, cihazın gövdesine tam olarak yerleştirilmezse cihazın kullanımı zorlaşacaktır. Bu nedenle elektronik sigara piline dikkat etmeli ve dikkatli bir şekilde kişinin içine yerleştirmelisiniz. Cihazın likit haznesine e-sigara likiti dökülürken de aynı önlemler alınmalıdır. E-sigara likiti kabında gerekli önlemler alınmalıdır. E-sıvı haznesindeki çatlaklar ve sızıntılar, e-sigara keyfinizi etkileyebilir. İnternetten e-sigara grubuna ulaşmak alışılageldiği kadar kolay.

IQos Heets amacı, tütün bağımlılığını ortadan kaldırmak, sigaranın insan sağlığı üzerindeki zararlı etkilerini önlemek ve sağlığa zarar vermeyen çevre dostu üretimi teşvik etmektir. Sigara içenler, duman yerine buhar yayarak sigaranın zararlı etkilerini azaltan e-sigaraları tercih ediyor. Sıvılara bağımlılığı azaltır hatta ortadan kaldırır. Sigara içenlerin uyarıcı görünen sıvıları seçmeleri önerilir. Kullanıldığında ağızda lezzetli ve taze bir sigara aşermesi yaratır. Bu sigarayı bırakma aşamasıdır.

Kaynak: https://sigaramiz9.com/