Honor 9S Modeli Şubat 2021 Magic UI Güvenlik Güncellemesi Alıyor

Huawei‘nin alt markası Honor, Şubat ayı Magic UI güvenlik güncellemesini bir dizi yeni özellik ile birlikte farklı akıllı telefon modellerine ulaştırıyor. Honor 9S modeli de bu güncellemeyi alan modellerden biri. Ayrıca Magic UI 3.1 sürümüne sahip olan Honor’un 9S modeli, aldığı Android güvenlik yaması güncellemeleri ile daha kararlı bir yazılım ile kullanıcılarını korumuş oluyor.

Yeni güvenlik güncellemesi ile birlikte Şubat 2021’de yayınlanan güvenlik yamaları cihaza gelmektedir. Bununla birlikte bu yeni Şubat 2021 güvenlik güncellemesi, Honor’un akıllı telefon modelini güvenlik açıklarına karşı daha da korunaklı hale getirmektedir.

Yeni yamada 2 kritik, 77 orta ve 26 yüksek seviye güvenlik sorunu düzeltilmektedir. Aynı zamanda çeşitli hata düzeltmelerinin yanı sıra bazı özellikler konusunda da çeşitli iyileştirmeler bu güncellemede Honor’un 9S cihazlarına sunulmaktadır.

Honor Şubat 2021 güvenlik güncellemesi Magic UI 3.1.0.145 sürüm numarası ile kullanıcılara gönderilmektedir. Bununla birlikte bu güncellemenin dosya boyutu 112MB olarak belirtilmektedir.

Honor, yeni Magic UI güncellemesini ülkeye ve bölgelere göre farklı dosya boyutlarında gönderebilmektedir. Bu yüzden size gelen güncellemenin boyutu farklı olabilir. Aynı zamanda güncelleme toplu halde yayınlandığından dolayı sizin cihazınıza ulaşması biraz zaman alabilir.

Honor 9S Modeli Şubat 2021 Güvenlik Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Öncelikle bu güncellemeyi yapabilmeniz için tercih edebileceğiniz iki yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden birincisi cihaz ayarlarından yazılım güncellemeleri bölümüne girmek. İkincisi ise HiCare uygulaması üzerinden bu güncellemeyi kurmak.

İlk yöntemden bahsetmek gerekirse. İlk önce cihaz ayarları ve buradan sistem güncellemeleri sekmesine giriyorsunuz. Ardından yazılım güncellemelerine girip “güncellemeleri kontrol et” seçeneğine tıklıyorsunuz ve burada güncelleme var ise güncelliyorsunuz.

İkinci yöntemde ise HiCare destek uygulamasını açıyorsunuz. Buradan hizmetler sekmesine girip güncelleme bölümüne tıklıyorsunuz. Yine burada da “güncellemeleri kontrol et” seçeneğini seçiyorsunuz. Eğer güncelle var ise onaylayıp buradan yeni güncellemeyi cihazınıza indirebilirsiniz.

Honor 9S Modeli Şubat 2021 Magic UI Güvenlik Güncellemesi Alıyor” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak