Katlanabilir Xiaomi Mi Mix Modelinin Canlı Görüntüleri Ortaya Çıktı

Bildiğimiz gibi Xiaomi, uzun süredir katlanabilir akıllı telefon üzerinde çalışmalar yürütüyor. Şimdiye kadar farklı tasarımlarda cihaz prototipleri gördük. Ancak şirket henüz bu prototipleri satın alınabilen bir cihaza dönüştürmedi. Şimdi ise yeni bir sızıntı ile birlikte şirketin katlanan yapıya sahip olan akıllı telefon prototipinin canlı görüntüleri ortaya çıktı.

Görünüşe göre söz konusu akıllı telefon modeli, Mi Mix serisinin bir parçası olarak karşımıza çıkacak. Bununla birlikte tıpkı Galaxy Fold serisi ve Huawei Mate X2 modelleri gibi içe doğru katlanan yapıyı benimseyecek. Aynı zamanda ortaya çıkan görüntüler, akıllı telefonun ekranını göstermiyor. Bunun yerine dış hatlarını ve özel mekanizmasını görüyoruz.

Buna ek olarak görüntüdeki prototipte üçlü kamera kurulumu yer almaktadır. Ancak bu sadece bir kamera modülü tasarımıdır. Bu nedenle bu ürün gerçeğe dönüşürse son tasarımda daha farklı bir kamera kurulumu görebiliriz. Ancak değişmeyecek olan bir şey vardır. O da kamera sensörlerinin diziliş şeklidir.

Akıllı telefonun arka bölümünde “MIX” logosunun yer aldığını görmekteyiz. Bu bizleri şaşırtmaktadır. Çünkü Xiaomi, bu akıllı telefon serisi için iki yıldan fazla süredir yeni bir model tanıtmadı. Bu seri içerisinde tanıtılan en son model ise Xiaomi Mi Mix 3 modeli olmuştu. Dolayısıyla Xiaomi hayranları bu seri için yeni modeller beklemektedir.

Xiaomi, Mi Mix serisinde geleneksel tasarım anlayışından uzaklaşarak genelde daha farklı tasarıma sahip cihazlar tanıttı. Bu nedenle Xiaomi gerçekten katlanabilir bir akıllı telefon modeli piyasaya sürecek ise bu model muhtemelen Mix serisi içerisinde yer alacaktır. Bununla birlikte bu cihaz ile ilgili yeni detaylar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğimizi belirtelim.

“Katlanabilir Xiaomi Mi Mix Modelinin Canlı Görüntüleri Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak