Keskin Viking Sürmene Bıçakları

Yüzyıllardır bıçak ve kılıç imal etmenin tecrübesine sahip olan Yatağan tarafından sizlere sunulan viking bıçak, A kalite bir ürünü yaşam alanlarınıza ve profesyonel kullanımıza getiriyor.  Viking bıçak nerenin malı? Üzerine Türk malı kalitesiyle sunulan ürün makinelerle değil, el işçiliği ile size getiriliyor. Böylece viking bıçak sürmene ve hatta üzerinde bir kullanım tecrübesi ve pratiklik sunuyor. Zira keskin ağzı ve iyi sulanmış paslanmaz çelik özelliği ile yiyeceğe dokundurduğunuz anda kesimini yapıyor.  Sap kısmı da güzel bir kavrama için tasarlandığı için kullanıcının tamamen tutabilmesini sağlıyor.

Viking bıçak size 1 adet şef bıçağı sunmakla beraber, aynı zamanda viking set de mevcut. Bunlardan biri olan 1 takım viking 3’lü bıçak seti sipariş edilirken ücretsiz kargo hizmetiyle sunuluyor. Kullanıcıya ayrıca hediye bir masat veriliyor. Evlerde kullanmak için mükemmel bir tercih olmakla beraber; 2 takım viking 3’lü bıçak seti mutfaklar için daha fırsatlı oluyor. Zira bu yalnızca %30 avantajlı paket olmakla kalmayıp aynı zamanda 6’lı meyve bıçağı seçeneği de sunuyor. Böylece meyve soyarken ve yerken özel üretim bıçaklar ile daha fazla verim alınıyor.

Viking bıçak satış size bunların haricinde bıçak standı da sağlıyor. Eğer evinizde yaşayan diğer kişilerin güvenliğinden endişe ediyorsanız, içerisine 6 tane bıçak koyabileceğiniz bu ürün estetik bir görüntü ile beraber güvenlik getiriyor.