Özel Electrolux Süpürge Servis Başakşehir


Electrolux son zamanlarda en çok tercih edilen elektrikli süpürgeleri üretmeye başladı. Hem tasarım olarak çok şık duran cihazlar, hem de performans olarak oldukça güçlü cihazlar üreterek kadınların gönlünü kazanmayı başardı. Özellikle portatif cihazları ile az yer kaplayan elektrikli süpürgeler üretmesi, en çok tercih edilme sebeplerinden biri oldu.

Electrolux süpürgeler yaygınlaştıkça beraberinde teknik servis hizmetini de hem nitelik olarak, hem de nicelik olarak yükseltiyor. İstanbul’da Electrolux cihazlarınız için aramanız gereken özel servis hizmetine 444 78 56 numarasından ulaşabilirsiniz. Arızlar için ya da bakım için size yardımcı olabilecek en yüksek niteliğe sahip servis olduğunu söyleyebiliriz.

Elektrikli süpürgeler her ne kadar basit bir işleyiş prensibine sahip olsa da arızalanması ya da zamanla performansı düşmesi doğaldır. Özellikle motor ve parçalar tozlanmaya başladığında süpürgeler ısınmaya başlar ve çekim gücü düşer. Elektrikli süpürgelerde çoğunlukla aşırı ısınmaya karşı önlem olarak bir sensör bulunur. Aşırı ısındığında cihaz kendisini kapatarak 25 30 dakika çalışmaz ve soğumayı bekler. Bu bir arıza değil, önlemdir. Bu durumda cihazınızın açılarak iyice temizlenmesi gerekir. Fakat bu işlem bilmeyen biri tarafından değil, uzmanlar tarafından yapılmalıdır.

Electrolux Servis Başakşehir merkezine gönderdiğiniz cihazlar arızası tespit edilecek şekilde çalıştırılır. Arıza tespit edildiğinde ise onayınız alınarak onarılır. Servise verdiğiniz cihaz size taahhüt edilen sürede teslim edilir. Ayrıca yapılan onarım işlemi için de 1 yıllık garanti verilir.