Xiaomi, Black Shark’ın En Üst Donanımlara Sahip Versiyonunu Duyurdu!

Oyuncular için geliştirilmiş üst düzey performan sunan Xioami Black Shark’ın en üst seviye donanımlı versiyonu tanıtıldı. Bu cihazda 8GB RAM ve 256GB dahili depolama alanı bulunuyor.

Xiaomi Black Shark, sıvı soğutması ve güçlü donanımıyla mobil oyuncuların ve performans severlerin gönlünü kazanmıştı. Ancak bu yeni varyant ile tüketici çok daha iyi bir performans görecek.

İşte Cihazın Özellikleri

En üst seviye versiyonu gücünü Qualcomm Snapdragon 845 işlemcisinden alıyor ve 8GB RAM, 256GB depolamaya ev sahipliği yapıyor. f/1.75 diyaframa sahip 12MP + 20MP çift arka kameraya sahip olan cihazın ön kısmında ise f/2.2 diyaframa sahip 20MP bir kamera bulunuyor. Batarya kısmında ise bizi 4000mAh karşılıyor.

xiaomi-black-shark-en-üst-versiyon

256GB’lık bir depolamanın bir telefon için fazla olduğunu düşünebilirsiniz ancak günümüzdeki mobil oyunlar gerçekten yüksek boyutlara ulaşabiliyor, bu yüzden de böyle bir depolama alanı bir oyun telefonu için normal bir seviyede. Çünkü kullanıcılar bu cihaza bir sürü oyun ve uygulama yükleyip performansı doruklarda yaşayacakları için depolama konusunda da alanı bayağı kullanmış olacaklardır.

Cihazın fiyatı ne kadar?

Xiaomi’nin oyun odaklı Black Shark cihazının en üst varyantı için ₺2800’lik bir fiyat belirlendi. Tabii ki bu fiyata vergiler dahil değil. Cihaz ülkemizde resmi olarak satılmayacak olsa da bazı e-ticaret siteleri üzerinden ithalatçı garantili olarak satışa sunulacaktır.

[infobox color=”#999999″]Kaynak: http://www.webtekno.com/xiaomi-oyuncu-telefonu-black-shark-in-en-ust-donanimlara-sahip-versiyonunu-duyurdu-h46235.html[/infobox]